• Обновено
Везана 5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод езеро куче Полно Кристал Дијамант Везови Мозаик Комплет SD106

Везана 5D Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод езеро куче Полно Кристал Дијамант Везови Мозаик Комплет SD106

DEN 201.60

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
20X25cm, 24X30cm, 30X40cm, 40X50cm, 45X60cm, 50X65cm, 55X75cm
Стил:
Модерна
Бренд Име:
Fullcang
Материјал:
Смола
Платно Пакување Метод:
Навива
Дијамант форма:
Плоштад
Употреба:
Слики
Рамка:
No
Форма:
Еден
Надворешното Пакување:
хартиена кеса
Pasting Област:
Целосна
Шаблон Тип:
Животните
Број на Бои:
20~40 бои
Материјал на Дијамант:
плоштад Кристал
детали:
Целосна смола дијаманти со слика
is_customized:
Yes
Употреба:
Семејството и хотел декорација, роденден и празник подароци, итн
Стил број:
SD106

Купувачи како што избираат