• Обновено
Деца Памук Топли Чорапи Божиќ Серија Дедо Мраз Шема Девојки Глуждот-високи Чорапи Удобно за Деца, Возрасни Девојки

Деца Памук Топли Чорапи Божиќ Серија Дедо Мраз Шема Девојки Глуждот-високи Чорапи Удобно за Деца, Возрасни Девојки

DEN 53.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
Памук
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Цртан филм
Број На Модел На:
GE00014
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock

Купувачи како што избираат