• Обновено
30мм Куп Шарени Смола се Справи со Црна Синтетички Влакна Четка за Бричење

30мм Куп Шарени Смола се Справи со Црна Синтетички Влакна Четка за Бричење

DEN 479.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
VIGSHAVING
Материјал:
синтетички+ смола Рачка
Големина:
Overall
Број На Модел На:
SY2130CL
Тип На Објект:
четка за бричење
Тип На Производ:
четка за бричење
се справи со:
Смола
се справи со боја:
шарени
Косата Одделение:
црна синтетички влакна
Косата Лофт:
55мм
Четка highth:
105mm
Четка Јазол кол:
30мм

Купувачи како што избираат