• Обновено
Светат Во Темница Ѓердан милениче шепа печати Прозрачна ѓердани сувенири куче, мачка домашно милениче љубовник круг гроздобер накит жена

Светат Во Темница Ѓердан милениче шепа печати Прозрачна ѓердани сувенири куче, мачка домашно милениче љубовник круг

DEN 43.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Pendant Големина:
3.2 cm*3.2 cm
Обликотшема:
Круг
Бренд Име:
CYTHERIA
Стил:
Тренди
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
A1921
Компатибилност:
..
Функција:
..
Писмо:
мама мечка бебе

Купувачи како што избираат