• Обновено
50cm*1/2/3/4/5m Црна Металик Брусен Алуминиум Винил автомобил Wrap Film брусен Метал Филм за автомобил завиткување Мотор Автомобили

50cm*1/2/3/4/5m Црна Металик Брусен Алуминиум Винил автомобил Wrap Film брусен Метал Филм за автомобил завиткување

DEN 192.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
50cm x 100cm, 50cm x 150cm, 50cm x 200cm, 50cm x 300cm, 50cm x 400cm, 50cm x500cm
Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
категорија:
ПВЦ
Објектот Ширина:
50cm
Бренд Име:
cwrapping
Име На Модел:
CM-05
Објектот Должина:
100cm
Тип:
Лепак Налепница
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ
Име на производ:
Brushe винил
Тип:
Автомобил хаубата,покривот, мотоцикл, скутер, велосипед
Лепило:
Yes
ПОВРШИНА:
matte
боја:
длабоко сива
Пердув:
Воздухот bubbl слободни

Купувачи како што избираат