• Обновено
7 Инчен Фризерски Ножици Професионални Миленичиња Чешлање Ножици Берберот Коса Криви Нагоре Сечење Shears За кучиња Сина Стил

7 Инчен Фризерски Ножици Професионални Миленичиња Чешлање Ножици Берберот Коса Криви Нагоре Сечење Shears За кучиња

DEN 314.40

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Косата Режа
Големина:
7 inch
Сечилото Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
ножици за сечење
Нерѓосувачки Челик Тип:
6cr13
Број На Модел На:
BK146
Рачка Материјал:
Нерѓосувачки Челик
вкупна должина:
19.5
Бренд Име:
ZY
Заби:
Никој
HRC:
58

Купувачи како што избираат