• Обновено
за 2БР Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот мото делови Алуминиум Кочница Rotors За ХОНДА CBR600RR CBR 600 RR 2003 2004 2005 20

за 2БР Пред Летачкиот Диск Кочница Роторот мото делови Алуминиум Кочница Rotors За ХОНДА CBR600RR CBR 600 RR 2003

DEN 2159.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
1Pcs, 1 Пар
Материјал Тип:
Алуминиум легура внатрешниот прстен & Нерѓосувачки челик надворешниот прстен
Бренд Име:
ZRIHE
Објектот Висина:
0inch
Тип На Објект:
Сопирачките Дискови
Објектот Дијаметар:
0inch
Специјални Функции:
мотоцикл предни диск сопирачки rotos
Објектот Тежина:
2kg
Motobike Направи:
Хонда
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ECE
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Име На Модел:
CBR1000 04-05
Функција:
мотоцикл предна кочница
Fitment:
за ХОНДА CBR1000 04-05
Употреба:
Мотор, Предна Кочница

Купувачи како што избираат