• Обновено
4 Инчен 304 Нерѓосувачки челик Врата Флеш Завртки За вратата и Прозорецот Лесно да се инсталира Шпанија Флеш Барел Гром Бранеа Заврши

4 Инчен 304 Нерѓосувачки челик Врата Флеш Завртки За вратата и Прозорецот Лесно да се инсталира Шпанија Флеш Барел

DEN 196.32

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
4 Inch
Тип:
Вратата Завртки
Број На Модел На:
DB025SS-50
Бренд Име:
QUJO
Површина По Завршувањето:
Бранеа
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Тип:
Прозорецот За Барел Болт
Објектот.Никој:
DB025SS-50
Материјал:
Не ' рѓосувачки челик 304
Заврши:
Сатенски Нерѓосувачки челик
Дијаметар:
4 инчен
Пакување:
поли кеси
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
Употреба:
Станбен и деловен Врати
DIY Материјали:
Дрво

Купувачи како што избираат