• Обновено
FOXER Бренд Жените Вистинска Кожа Краток Паричникот Висок Квалитет Девојка Паричници Мода Женски Паричник & Чанта

FOXER Бренд Жените Вистинска Кожа Краток Паричникот Висок Квалитет Девојка Паричници Мода Женски Паричник & Чанта

DEN 958.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Паричникот
Главен Материјал:
Вистинска Кожа
Внатрешни работи:
Passcard Џеб,Мобилен Телефон Џеб,Патент Poucht,Внатрешни Работи Слот Џеб,Внатрешни Работи Оддел,Внатрешни Работи Патент Џеб,За Држачот,Фото Носителот,Имајте На Ум Оддел
Објектот Должина:
12cm
Вистински Тип На Кожа:
Кравја Кожа
Декорација:
Заклучување
Бренд Име:
FOXER
Објектот Висина:
10cm
Паричникот Должина:
Краток
Материјал Состав:
Cowh
Број На Модел На:
218017F
Објектот Ширина:
1
Шаблон Тип:
Шарени
Паричници:
Стандард Паричници
Објектот Тежина:
0.09kg
Затворање Тип:
Hasp
Стил:
Повик
Обвивка Материјал:
Полиестер
Пол:
Жените
боја:
бела ,црна,розова
Услуга:
бесплатен превозот,пад на превозот
Функција:
Cluth ,Чанта
Тежина:
0.09kg
Пакување:
Opp и Не-Ткаени Торба
Type1:
Жените Паричник,Дама Паричник,Женски Паричник
Type2:
Висок Квалитет,Луксуз,Кожен Паричник & Чанта
Стил:
Европски и Американски Стил

Купувачи како што избираат