• Обновено
ХИП Хоп Bling Iced Од Плоштадот Кристал Прстен Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени за Мажи Накит НИ Големина 8-13

ХИП Хоп Bling Iced Од Плоштадот Кристал Прстен Златна Боја од не ' Рѓосувачки Челик Свадба Прстени за Мажи Накит НИ

DEN 119.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Прстен Големина:
8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
R00247
Поставување Тип:
Отворајќи Поставување
Бренд Име:
хип
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик,Титаниум
Обликотшема:
Геометриски
Повод:
Партија
Стил:
Хип/Рок
Материјал:
Метал
Пол:
Мажи
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Компатибилност:
Никој
Површината Ширина:
18.5 mm
Функција:
Никој
Повод:
Ангажирање /Годишнината /Партија /Подарок
Тип На Производ:
мажите прстен
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
боја:
Злато
Без Никел:
Yes
Пакет:
1 Прстен Со 1 Opp Вреќа
големина стандард:
САД Size 8 9 10 11 12 13
Еколошки Стандарди:
Олово, Никел, Кадмиум слободни
Функција:
Целосна Кристал Прст Прстен
Стил:
хип хоп накит

Купувачи како што избираат