• Обновено
120CM Замена Жените Чанта Рака Метални Синџири Со Токи Торба Појас Ремени DIY Додатоци Хардвер F7-27

120CM Замена Жените Чанта Рака Метални Синџири Со Токи Торба Појас Ремени DIY Додатоци Хардвер F7-27

DEN 258.72

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
120cm
Тип На Производ:
Токи
Употреба:
Чевли,Ремени,Торби,Облека
Метал Тип:
Цинк Легура
Техника:
позлата
Функција:
торба синџир на рака
Број На Модел На:
F7-27
Обликот:
Лента
Тока Тип:
Клипот Токи
Материјал:
Метал
Бренд Име:
Meetee
Декорација:
Никој
feature1:
Чанти Појас Со токи
feature2:
Торба Ремени
Feature3:
Замена Метални Синџир
боја:
Злато Сребро Пиштол Црна
Големина:
Length 120CM
Feature4:
Торба Синџир Ремени

Купувачи како што избираат