• Обновено
Европа Стил На Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Подебели Кафе Тенџере Долго Устата Дизајн Кафе Литургија Чај Тенџере Бесплатен Превозот

Европа Стил На Високо Квалитетни Нерѓосувачки Челик Подебели Кафе Тенџере Долго Устата Дизајн Кафе Литургија Чај Тенџере

DEN 1262.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
0.6 L
боја:
Црна, Зелена
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Број На Модел На:
1060
Стил:
Краток
Вода Да Тече, Метод:
Директни Пиење
Бренд Име:
ShangSuRenPin
Материјал:
Нерѓосувачки Челик
Drinkware Тип:
Шишиња Со Вода
Тип:
Вода Kettles

Купувачи како што избираат