• Обновено
Arashi CB1300 Радијатор Замена Мотоцикл Кулер Радијатор За HODNA CB1300 2003 2004 2005 2006 2007 2008

Arashi CB1300 Радијатор Замена Мотоцикл Кулер Радијатор За HODNA CB1300 2003 2004 2005 2006 2007 2008

DEN 3671.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна
Нема. на Цилиндри:
4 на Цилиндар
Тип На Објект:
Мотор За Ладење & Додатоци
Материјал Тип:
6061-T6 Авиони Одделение Алуминиум За Супериорна Сила
Објектот Дијаметар:
000inch
Име На Модел:
RDT-S06
Бренд Име:
ARASHI
Објектот Висина:
000cm
Објектот Ширина:
21cm
Зафатнина (ml):
0000
Објектот Должина:
44cm
Надворешни Тестирање И Сертификација:
ISO9000
Објектот Тежина:
1.8kg
Специјални Функции:
мотор за ладење
квалитет:
Врвен квалитет
во парк:
Yes
Состојба:
100% Сосема Нов
Компатибилен:
CB1300 2003 2004 2005 2006 2007 2008

Купувачи како што избираат