• Обновено
2 парчиња 300x300mm Матирано Загрева Кревет Налепница Црвено Изгради Листови се Изгради Плоча Лента Платформа Налепница За Creality CR-10 3D Печатач

2 парчиња 300x300mm Матирано Загрева Кревет Налепница Црвено Изгради Листови се Изгради Плоча Лента Платформа Налепница

DEN 225.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Матирано Загрева кревет 300x300mm
Тип На Објект:
Топлина Хартија
Бренд Име:
FYSETC
Боја:
Црвена
Функција:
топлина кревет
Примена:
се изгради плоча
Производот:
топлина кревет
Функција:
3d печатач кревет налепница
Пакет:
300x300mm загрева кревет
Должина:
12inch
Широк:
12inch
со 3M Поддршка:
Yes
Количина:
2 парчиња/многу

Купувачи како што избираат