• Обновено
XCAN 10 Компјутери/set 0.7 мм Увоз Карбид PCB Вежба Битови, Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет, Машини Алатки

XCAN 10 Компјутери/set 0.7 мм Увоз Карбид PCB Вежба Битови, Печати Коло Мини CNC Дупчење Малку Сет, Машини Алатки

DEN 44.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Должина:
38mm
Тип:
Пиштол Вежба Малку
DIY Материјали:
Металугрија
Употреба:
PCB Дупчење
Број На Модел На:
PC001070
Бренд Име:
xcan
is_customized:
Yes
Материјал:
Волфрам Карбид
месо тело на PCB Битови:
0.125 / 3.175 MM
Состојба:
100% Сосема Нов
Должина на Сечење:
0.217-0.413/5.5-10.5 MM
Соодветни Материјали:
печати коло pcb SMT cnc одбор итн
Состојба:
погоден за носене одлична pcb дупчење работа!
Бесплатен превозот и Подарок:
Yes
користат за:
3D печатење
се користи за 1:
Чистење млазницата

Купувачи како што избираат