• Обновено
Пролетта и есента волна нови корејската верзија на седум-точка ракав lapel лабава кратка јакна жените секојдневен Тенок мали одговараат на

Пролетта и есента волна нови корејската верзија на седум-точка ракав lapel лабава кратка јакна жените секојдневен

DEN 972.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M, L, XL, XXL
Пол:
Жените
Тип На Објект:
Блејзери
Шаблон Тип:
Цврста
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Стил:
Повик
Облека Должина:
Краток
Број На Модел На:
AL792
Затворање Тип:
Двојно Гради
Бренд Име:
zeongro
Јака:
Notched
Декорација:
Копче
Маскирани:
No
Материјал:
Волна,Полиестер

Купувачи како што избираат