• Обновено
2017 Гроздобер Мода Хипи Boho Женска Летна Вечер Формално Партија Плажа Долга Макси Фустан Цвет Кинески Стил, Убавина се облекуваат

2017 Гроздобер Мода Хипи Boho Женска Летна Вечер Формално Партија Плажа Долга Макси Фустан Цвет Кинески Стил, Убавина

DEN 352.08

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Фустани
Материјал:
Памук,Полиестер
Сезоната:
Лето
Стил:
кинески стил
Декорација:
Никој
Силуета:
Директно
Sleeve Должина(cm):
Три Квартал
Шаблон Тип:
Флорални
Sleeve Стил:
Редовни
Половината:
Природни
Деколте:
О Деколте
Фустани Должина:
Кат Должина
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат