• Обновено
Бесплатен превозот 100pcs B772 2SB772 TO126 3А/40V новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

Бесплатен превозот 100pcs B772 2SB772 TO126 3А/40V новиот квалитет е многу добра работа од IC чип

DEN 84.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Регулатор На Напон
Моќ Дисипација:
Intermational стандард
Напон:
Intermational стандард
Бренд Име:
CHIPLIJIAYUE
is_customized:
Yes
Примена:
компјутер
Број На Модел На:
b772
Температурата На Работа:
Intermational стандард
Состојба:
Нови

Купувачи како што избираат