• Обновено
100Pcs=50Sets Персоналните Свадба Присутни Подарок За Гостите,Прилагодена Ангажман Партија Корист,Младоженецот, Невестата Keychain Со Името на Датумот

100Pcs=50Sets Персоналните Свадба Присутни Подарок За Гостите,Прилагодена Ангажман Партија Корист,Младоженецот, Невестата

DEN 2640.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Со Кутија, Со Organza Торба
Големина:
46 and 24 MM
Повод:
Број На Модел На:
TB107-Персоналните Свадба Присутни
Број на Компјутери:
100pcs
Шема:
Број Цртан Филм Фигура,Полна Боја,Невестата & Младоженецот,Писмо
is_customized:
Yes
Материјал:
Метал
Повод:
Други
Пакет:
Еден Подарок Кутија/Organza Торба
MOQ:
100Pcs= 50 Комплети
боја:
Сребро & Црвена Боја
ocassion:
Свадба/Партија/Роденден/Празник/Прослава/Крштевањето/Бебе
tpye:
Настан & Партија Материјали
Материјал:
Цинк Легура
кориснички:
Yes
Употреба:
Свадба/Роденден/Празник/Бебе/Брак Партија Корист
испорака:
Бесплатен Превозот Преку DHL/ФЕДЕКС/UPS/SF/ТНТ ИТН
Големина:
4.6 * 2.4CM

Купувачи како што избираат