• Обновено
Вен Дизајн Скејтборд Патики Искрен Боксер Pup Главата Високо Врвот Жени Мажи Бела Црна 2 Бои на Платно Чевли за Момчиња и Девојки Подароци

Вен Дизајн Скејтборд Патики Искрен Боксер Pup Главата Високо Врвот Жени Мажи Бела Црна 2 Бои на Платно Чевли за Момчиња

DEN 1080.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Чевли Големина:
9.5, 9, 8.5, 8, 7.5, 3.5, 4, 4.5, 5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Скејтбординг Чевли
Функција:
Поддршка,Избалансиран,Дише,Анти-Лизгава,мала Тежина,Шок-Absorbant,Куќишта,Пот-Absorbant,Светлина,Топлинска,Тешко Носи,Влијание отпор,Водоотпорен
Обвивка Материјал:
Платно
Пол:
Мажи
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Број На Модел На:
5p205
спортски тип:
ФИНАЛЕ ЕВО
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017
Бренд Име:
Вен
Пета Тип:
Станот
Применливи место:
Конкретни Кат
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
елементи:
тотем
Горната Висина:
Висок
Затворање Тип:
Чипка-Up
Стил:
Класици
Insole Материјал:
Латекс
Горниот Материјал:
Платно
дизајн:
Боксер Pup Главата печатени

Купувачи како што избираат