• Обновено
Нови Пристигне 20pcs Микс Божиќ шарм dangle шарм DIY Ѓердан Хривнија&алки Шарм Накит Виси Flaoting Шарм

Нови Пристигне 20pcs Микс Божиќ шарм dangle шарм DIY Ѓердан Хривнија&алки Шарм Накит Виси Flaoting Шарм

DEN 156.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
20PCS, 50PCS
Тип На Објект:
Шарм
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
SANGUINE
Стил:
Класичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Материјал:
Метал
Број На Модел На:
FC
Шарм Тип:
Други
Тип:
dangle шарм
боја:
исто како слик
Име:
Топла продажба на hummer затворач ангел dangle шарм
is_customized:
Yes
Материјал:
Цинк Легура
Големина:
околу 15-25мм

Купувачи како што избираат