• Обновено
5pc Матирано Загрева Кревет Налепница 300x300mm Црвено Изгради Листови се Изгради Плоча Лента Платформа Налепница со 3M Поддршка За CR-10 3D Печатач

5pc Матирано Загрева Кревет Налепница 300x300mm Црвено Изгради Листови се Изгради Плоча Лента Платформа Налепница

DEN 537.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
Матирано Загрева кревет 300x300mm
Тип На Објект:
Топлина Хартија
Бренд Име:
FYSETC
Функција:
3d печатач кревет налепница
Функција:
топлина кревет
боја:
Црвена
Должина:
300мм/12
Широк:
300мм/12
Производот:
топлина кревет
Примена:
се изгради плитка
Тип:
Матирано Загрева кревет Налепница
со 3M Поддршка:
Yes
Количина:
5pcs/многу

Купувачи како што избираат