• Обновено
90 РОДЕНДЕН ДЕКОРАЦИЈА за полнење ОГРОМЕН број 90 ЗЛАТНА ФОЛИЈА БАЛОНИ на сос служ 9 & 0

90 РОДЕНДЕН ДЕКОРАЦИЈА за полнење ОГРОМЕН број 90 ЗЛАТНА ФОЛИЈА БАЛОНИ на сос служ 9 & 0

DEN 315.84

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Злато, Сребро.
Ballon Големина:
40inch
Повод:
роденден
Обликот Стил:
број
Материјал:
Алуминиумска Фолија
Класификација:
Ballon

Купувачи како што избираат