• Обновено
Убава Висок Квалитет Кубни Циркони Жените Tiaras Headpieces Вечер Круна Свадба Коса Додатоци Фабрика Директни H-019

Убава Висок Квалитет Кубни Циркони Жените Tiaras Headpieces Вечер Круна Свадба Коса Додатоци Фабрика Директни H-019

DEN 1278.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Материјал:
Кубен Циркони
Обликотшема:
Растенијата
Метали Тип:
Бакар
Тип:
Tiaras
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
Ж-019
Тип На Објект:
Круна&Tiaras
Стил:
Тренди
Главниот Камен:
Кубен Циркони
обложено:
Бело Злато БОЈА
квалитет:
ААА Врвот Одделение
Пакет:
Opp вреќа/Velet Торбичка/Подарок Кутија
Место на Потекло:
Жеџијанг ,Кина (Копно)
Еколошки Стандарди:
олово,никел,кадмиум слободни
Occassion:
Годишнината/ Ангажирање/ Подарок/ Партија/ Свадба,Шопинг

Купувачи како што избираат