• Обновено
5 бои Момчиња Ballroom Џез Модерен танц облека Деца Хип Хоп Танц Конкуренцијата Костими Поставите Фаза носат Партија Танцување Облека

5 бои Момчиња Ballroom Џез Модерен танц облека Деца Хип Хоп Танц Конкуренцијата Костими Поставите Фаза носат Партија

DEN 527.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
100cm-110cm, 110cm-120cm, 120cm-130cm, 130cm-140cm, 140cm-150cm, 150cm-160cm, 160cm-165cm
Танц Тип:
Ballroom
Материјал:
Полиестер,Spandex
Пол:
Момчиња
Бренд Име:
Zapire

Купувачи како што избираат