• Обновено
HeyModel Вештачки Целото Тело Скелет Модел

HeyModel Вештачки Целото Тело Скелет Модел

DEN 672.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
heymodel
Напон:
110v
Број На Модел На:
HM-022003
Име:
Вештачки Човечки Скелет Модел
Модел:
HM-022003
боја:
Вистинска боја
Големина:
1
Материјал:
ПВЦ
Пакет:
кориснички
Нето тежина:
2.5 kg

Купувачи како што избираат