• Обновено
OOTDTY 5V 2A Соларен Панел Моќност Банка USB Полнење Напон, Контролер Регулаторот Компатибилен Со Повеќето Паметни Телефони,Дигитална Камера

OOTDTY 5V 2A Соларен Панел Моќност Банка USB Полнење Напон, Контролер Регулаторот Компатибилен Со Повеќето Паметни

DEN 47.04

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Број На Модел На:
1A60252
Бренд Име:
OOTDTY

Купувачи како што избираат