• Обновено
5 Пара/Пакет Божиќ Златна Fawn Зајакот Волнени Чорапи Есен Зима Да се Задржи Топло Женски Елени Чорапи Божиќ Подарок AQ968187

5 Пара/Пакет Божиќ Златна Fawn Зајакот Волнени Чорапи Есен Зима Да се Задржи Топло Женски Елени Чорапи Божиќ Подарок

DEN 116.88

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
one size
Тип На Објект:
Sock
Пол:
Жените
Објектот Должина:
One Size
Дебелина:
Стандард
Материјал:
Кашмир,Полиестер
Sock Тип:
Повик
Бренд Име:
hengsong
Број На Модел На:
Жена Чорапи
Шаблон Тип:
Цртан филм
Количина:
1pair /многу
дизајн:
моден дизајн
боја:
како Слика

Купувачи како што избираат