• Обновено
Еднорог Washi Лента Маскирање Cinta Scrapbooking DIY Fita Decorativa Washitape Papel Не Бележник Cintas Kawai Fitas Налепници

Еднорог Washi Лента Маскирање Cinta Scrapbooking DIY Fita Decorativa Washitape Papel Не Бележник Cintas Kawai Fitas

DEN 46.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
YOUQIWJ
Селотејп Тип:
washi лента
Број На Модел На:
JD-089
Тип:
селотејп
боја:
Kawai Washi Лента
Големина:
1.5cm*10m
Потекло:
Yiwu Кина
Пакет:
OPP вреќа
Стил:
Cinta Scrapbooking

Купувачи како што избираат