• Обновено
TREAZY Луксузни Свадба Накит Сетови Симулирани Бисер Кристал Цвет Долг Ѓердан Обетки Поставува Свадба Ангажман Партија Накит

TREAZY Луксузни Свадба Накит Сетови Симулирани Бисер Кристал Цвет Долг Ѓердан Обетки Поставува Свадба Ангажман Партија

DEN 270.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Метална боја:
сребро позлатен
Тип На Објект:
Накит Сетови
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Стил:
Класичен
Материјал:
Кристално
Накит Сетови Тип:
Свадба Накит Сетови
Бренд Име:
TREAZY
Вклучени Дополнителни Ставка Опис:
Ѓердан Обетки Сет
Повод:
Свадба
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Број На Модел На:
0123J01
Повод:
Годишнина, Ангажирање, Подароци, Партија, Свадба, Други
Подарок за:
Свадба/Деверуша/Мајка/Ќерка/Femmel Пријатели...
накит стил:
Европа и Америка Мода Свадба Накит Сет
должина на ѓердан:
За 47cm
обетки големина:
3.2 cm*1.7 cm
Pendant Големина:
3.7 cm
Метали Тип:
сребрена боја
Други Камен:
Симулирани Бисер

Купувачи како што избираат