• Обновено
60*152CM Автомобил Налепници Сјајни Шарени DIY Автомобил Оркестарот Налепница на Телото Филмови Винил Автомобил Заврши Налепница Decal Воздух Ослободување Филм

60*152CM Автомобил Налепници Сјајни Шарени DIY Автомобил Оркестарот Налепница на Телото Филмови Винил Автомобил Заврши

DEN 383.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
категорија:
ПВЦ
дизајн:
Масло Тип Совети
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Бренд Име:
AUMOHALL
Објектот Ширина:
60cm
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
152cm
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Име На Модел:
F573
Пакување:
Доаѓа Спакувана
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат