• Обновено
2 парчиња T10 W5W 10smd 5630 Автомобил LED Светло 6000K Белата Автомобили светодиодни Диоди Страна/Обратна Светилка 12V Сијалица Автомобил-Стил

2 парчиња T10 W5W 10smd 5630 Автомобил LED Светло 6000K Белата Автомобили светодиодни Диоди Страна/Обратна Светилка

DEN 25.44

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Име На Модел:
Автомобил Светла
Wattage:
Low power consumption
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Бренд Име:
VODOOL
Интерфејс Тип:
T10 (W5W/194)
Напон:
12V
Објектот Тежина:
8g
Тип На Објект:
Автомобил Вратата На Светла
боја на светлина:
Бела
реден број:
178562

Купувачи како што избираат