• Обновено
Брзо Шлем DIY Палубата Поставите Airsoft Макбаскет Шлем Колекции Воена Тактичка Hemet Додатоци

Брзо Шлем DIY Палубата Поставите Airsoft Макбаскет Шлем Колекции Воена Тактичка Hemet Додатоци

DEN 213.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Шлем
Глава Турнеја:
58-60cm
Возраст:
>14 Години
Материјал:
Композити
Сезоната:
Универзална
Број На Модел На:
Брзо Шлем DIY Палубата Сет
Спорт:
Други
Стил:
Преносни
Бренд Име:
GHOSTFOX
Применливи Луѓе:
Мажи
боја:
Б.к/FG/DE /Војска Зелена

Купувачи како што избираат