• Обновено
20/40/100pcs 8мм Областа Совети Целна Точка Arrowhead Broadhead Стрелаштво Лов Arrowhead Стрелките на Главата Совети за Соединение Лак Стрелаштво

20/40/100pcs 8мм Областа Совети Целна Точка Arrowhead Broadhead Стрелаштво Лов Arrowhead Стрелките на Главата Совети

DEN 150.96

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
20pcs, 40pcs, 100pcs
Бренд Име:
MUSEN
Употреба:
Лов
Пердув Материјал:
Други
Број На Модел На:
Z0085
Точка Материјал:
Челик
Тип:
Стрелката
боја:
Сребро.
Дијаметар:
8 mm
Тежина:
6g

Купувачи како што избираат