• Обновено
YJZT 15*15cm ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Во Случај На Вонредна состојба Мода Ретро-рефлективен Автомобил Налепница Decals Ц1-8196

YJZT 15*15cm ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ Во Случај На Вонредна состојба Мода Ретро-рефлективен Автомобил Налепница Decals Ц1-8196

DEN 50.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
зборови
Пакување:
Не Се Пакувани
Модел:
Предупредување Марка
Бренд Име:
YJZT
категорија:
Налепници
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Дијаметар:
0cm
Објектот Висина:
15cm
Тип:
Лепак Налепница
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
15cm
Име На Модел:
С1-8196
Објектот Должина:
0cm
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Купувачи како што избираат