• Обновено
2 Pin Тајните Акустична Воздух Цевка Микрофон Микрофон Слушалка Earbud Слушалката Слушалката Приклучок За Слушалки За Kenwood Baofeng Воки Токи Радио

2 Pin Тајните Акустична Воздух Цевка Микрофон Микрофон Слушалка Earbud Слушалката Слушалката Приклучок За Слушалки

DEN 57.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Функција:
За Мобилен Телефон,Обични Слушалки
Поддршка СТАН:
No
Зачестеност Одговор Опсег:
30-16000Hz
Безжичен:
No
Поддршка Apt-x:
No
Конектори:
ПОМОШЕН
Активен Бучава Отказ:
Yes
Поддршка За Мемориска Картичка:
No
Безжична Тип:
Никој
Контрола На Јачина На Звук:
No
Водоотпорен:
No
Линија Должина:
1.2 m
комуникација:
Жичен
Број На Модел На:
Тајните Акустична Воздух Цевка Слушалка
Чувствителност:
102±3dB
Со Микрофон:
Yes
Контрола На Копчето:
Yes
Бренд Име:
Kinganda
Отпорот:
Стил:
уво кука
Vocalism Принцип:
Електростатско
Приклучок Тип:
Линија Тип
боја:
Како што е прикажано
Пакување:
Polybag
coummunication:
Жичен
Функција:
Безбедност на Слушалката Слушалката/за мобилен телефон
Приклучок Тип:
Жичен

Купувачи како што избираат