• Обновено
Musiclily Про Повеќе Боја mono output (Моно Излез Џек за Електрична Гитара, Црното/Хром

Musiclily Про Повеќе Боја mono output (Моно Излез Џек за Електрична Гитара, Црното/Хром

DEN 207.12

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
Musiclily
Број На Модел На:
A01
Тип:
Џек

Купувачи како што избираат