• Обновено
1pcs Вино Чаша Коктел Чаша Креативни Сок од Купот Мартини Чаша Шампањ

1pcs Вино Чаша Коктел Чаша Креативни Сок од Купот Мартини Чаша Шампањ

DEN 215.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Капацитет:
160ml
Drinkware Тип:
Стакло
сертификација:
CIQ,ЕЕЗ,CE / ЕУ,ФДУ,LFGB,SGS
Обликот:
Круг
Функција:
Еко-Пријателски,Порибено
Материјал:
Кристално
Количина:
1
Бренд Име:
VEMORE
Број На Модел На:
BZ-298
Стакло Тип:
Коктел Чаша

Купувачи како што избираат