• Обновено
Топла продажба на злато во боја Рака форма Мода Кристал Ѓердани Pendant За Жените Бесплатен превозот

Топла продажба на злато во боја Рака форма Мода Кристал Ѓердани Pendant За Жените Бесплатен превозот

DEN 61.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип На Објект:
Приврзоци
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Број На Модел На:
60070063
Материјал:
Метал
Бренд Име:
JINGTHAI
Метали Тип:
Бакар
Приврзоци Тип:
Круг
Пол:
Унисекс
Обликотшема:
Рака

Купувачи како што избираат