• Обновено
Цинк Легура мебел Електронски шкафче Хривнија електрични RFID во вратата брава со надворешно напојување

Цинк Легура мебел Електронски шкафче Хривнија електрични RFID во вратата брава со надворешно напојување

DEN 648.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Злато со надворешни, Сребро со надворешен
Број На Модел На:
TeHC27
Бренд Име:
ние.заклучување
Заклучување Тип:
Електронски RFID кабинет фиока Заклучување
Димензии:
85*55*18mm
боја:
PVD Злато/Chrome Позлатен
Отклучување метод:
картичка
Примена:
Фиока, wardorbe, складирање кабинет
Прифати вратата дебелина:
18~25mm
Напојување:
4 парчиња AA алкални батерии
Нисконапонски аларм:
Да, кога батерии помал од 4.8 V
Материјал:
Цинк Легура

Купувачи како што избираат