• Обновено
Уметникот Рака-насликани Impressionist Портрети Маслото на Платно Не-Очи Портрет Маслото Танц Партија маслени

Уметникот Рака-насликани Impressionist Портрети Маслото на Платно Не-Очи Портрет Маслото Танц Партија маслени

DEN 2880.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина (Инчен):
73x100CM
Материјал:
Лен
Предмети:
Слика Слика
Обликот:
Хоризонтална Правоаголник
Тип:
Масла
Стил:
Impressionist
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Број На Модел На:
Портрети На Нафта Сликарство
Медиум:
Масло
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Портрети На Нафта Сликарство
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Купувачи како што избираат