• Обновено
NOBIMOTO Продавница 35mm/38mm/42mm АТВ ЈАМА DIRT BIKE 45Degree Почист Воздух Филтер Pod Почиста Мото Додатоци & Делови KL-003

NOBIMOTO Продавница 35mm/38mm/42mm АТВ ЈАМА DIRT BIKE 45Degree Почист Воздух Филтер Pod Почиста Мото Додатоци & Делови

DEN 228.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

боја:
Црна 38MM, Црна 42MM, Црвена 35MM, Црвена 38MM, Црвена 42MM, Сина 35MM, Сина 38MM, Сина 42MM, Црна 35MM
Тип На Објект:
Филтри За Воздух & Системи
Материјал Тип:
Сунѓерот
Објектот Тежина:
0.17kg
Бренд Име:
NOBIMOTO
Име На Модел:
KL-002
Објектот Висина:
7.3cm
Објектот Ширина:
10.6cm
Објектот Должина:
10cm
Име:
филтер за воздух
Име На Модел:
сунѓерот почиста

Купувачи како што избираат