• Обновено
1.5mmx3mm Храна Одделение Силиконски Каучук Флексибилна Цевка за вода водоводни цевки, црева за 74 по метар кг

1.5mmx3mm Храна Одделение Силиконски Каучук Флексибилна Цевка за вода водоводни цевки, црева за 74 по метар кг

DEN 480.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Тип:
Водовод Црева

Купувачи како што избираат