• Обновено
Дами Женска Тенкови Camis Облека Лето Плажа Жените Метал Култури Блузи Backless Партија Клуб Sequin Блузи Вест Camisole

Дами Женска Тенкови Camis Облека Лето Плажа Жените Метал Култури Блузи Backless Партија Клуб Sequin Блузи Вест Camisole

DEN 235.20

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
One Size
Бренд Име:
hirigin
Број На Модел На:
Жените Метал Култури Блузи Backless Блузи Вест
Материјал:
Полиестер
Стил:
Повик
Декорација:
Sequined
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Облека Должина:
Краток
Блузи Тип:
Camis
Шаблон Тип:
Крпеница
Тип На Објект:
Блузи
Пол:
Жените

Купувачи како што избираат