• Обновено
Плетени кревет-стил универзална софа кревет покрие Едноставна укината без потпирач водат троседот покрие сите инклузивно универзална маска

Плетени кревет-стил универзална софа кревет покрие Едноставна укината без потпирач водат троседот покрие сите инклузивно

DEN 1199.76

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Спецификација:
length160to190cm
Стил:
Модерна
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
100% Полиестер
Применливи Троседот:
Двоен-седишта Троседот
Производство:
Софа Маска
Шема:
Обична Обоена
Бренд Име:
Keepmore

Купувачи како што избираат