• Обновено
За Meizu Про 7 pro7 5.2 Нова Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија + Чистење на Комплет

За Meizu Про 7 pro7 5.2 Нова Јасно Калено Стакло Екран Заштитник Ултра Тенок Експлозија-доказ Заштитна Фолија + Чистење

DEN 38.16

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Материјал:
калено стакло
Употреба:
Мобилен Телефон
Компатибилен Телефон Бренд:
Meizu
Пакет:
Yes
Карактеристики:
Ултра-тенок,Нула Доказ,Лесно да го Инсталирате
Со Мало Пакет:
No
Тип:
Пред Филмот
Бренд Име:
HANPINYOU
На работ на работ Покриеност:
No
Компатибилен Модел:
За Meizu Про 7 Инчен 5.2
Карактеристики:
Анти-Нула, Анти-Да Се Загрози, Сјајни, Перат
Тип:
Премиум Пред Екран Заштита Зајакнато Shield Guard Покрива Кожата
Екран Заштитник Тип:
HD Јасно Калено Стакло
Transparence:
Транспарентен Ултра Јасно
Дебелина:
0.3 mm
Тврдост:
9H
Пад на превозот:
Поддршка
Трговија на големо:
Поддршка
Количина:
1 Компјутер

Купувачи како што избираат