• Обновено
Шприц Филтер Пурпурна Најлон Мембрана 13mm Дијаметар 0.45 um Големината на Порите Пакување од 100

Шприц Филтер Пурпурна Најлон Мембрана 13mm Дијаметар 0.45 um Големината на Порите Пакување од 100

DEN 1438.80

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
ВЕРНИ
Класификација:
инка

Купувачи како што избираат