• Обновено
10PCS 2SK2611 K2611 9A 900V ДА-247 FET засилувач цевка за обезбедување на квалитет

10PCS 2SK2611 K2611 9A 900V ДА-247 FET засилувач цевка за обезбедување на квалитет

DEN 144.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Бренд Име:
MICROFLYING
Тип:
Регулатор На Напон
Број На Модел На:
2SK2611
Состојба:
Нови
is_customized:
Yes

Купувачи како што избираат