• Обновено
НЕО ЅВЕЗДА Силикон Mouse Pad Со СТП Rrist Остатокот Мачка Шепа Форма Удобност Анти-пропадна Згусне Глувчето Мат Во Парк

НЕО ЅВЕЗДА Силикон Mouse Pad Со СТП Rrist Остатокот Мачка Шепа Форма Удобност Анти-пропадна Згусне Глувчето Мат Во

DEN 474.00

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Големина:
M
Стил:
со ременче за на Одмор
Бренд Име:
НЕО ЅВЕЗДА
Производи Статус:
Акции
Пакет:
No
Материјал:
силикон
Стил:
анти-пропадна
Тип:
mouse pad
боја:
црна,сива,сина,розова
функција 1:
Симпатична
Карактеристика 2:
Висок квалитет
Тежина:
350g
Големина:
27.3*20*2.3cm

Купувачи како што избираат