• Обновено
TOPNAVI Андроид 6.0 1G+16GB 10.1 Автомобил Главата Единица GPS Навигација За Hyundai Sonata 2011 2012 2013 2014 2015 Стерео НЕМА DVD Плеер

TOPNAVI Андроид 6.0 1G+16GB 10.1 Автомобил Главата Единица GPS Навигација За Hyundai Sonata 2011 2012 2013 2014 2015

DEN 10174.56

Залиха
Достапно за нарачка

Карактеристики на предлогот

Специјални Функции:
Радио Тјунер,MP3,Bluetooth,Екран на Допир,Built-in GPS,TV,Мобилен Телефон
Големина На Дисплеј:
10
Бренд Име:
WANUSUAL
OSD Language:
Англиски
Резолуција:
1024*600
Име На Модел:
РЛ-PH1883
Објектот Големина:
10.2
Напон:
12V
Сместување:
Во Цртичка
Објектот Тежина:
12kg
Од Моќ:
4*45W
Оперативен Систем:
Андроид 6.0
ПРОЦЕСОРОТ & Фреквенција:
A9, Quad-Core 1.6 GHz фреквенција
RAM меморија:
НПД 3 1G
Nand Флеш Меморија:
Вграден-во 16GB
Екранот:
Дигитални TFT LCD Монитор
Резолуција:
1024*600
Екран На Допир:
капацитивни екран на допир
1080P Видео Игра:
Поддршка
Работен напон:
DC+10.8 V--14.4 V
Гарантен период:
една година

Купувачи како што избираат